Celková proměna maminky na mateřské Ivety

Celková proměna maminky na mateřské Ivety

Dnes vám přinášíme celkovou proměnu Ivety. Iveta je maminkou téměř roční holčičky a nemá na sebe moc času. Jak sama přiznala, u kadeřnice už dlouho nebyla. Podívejte se, co s Ivetou provedla naše kadeřnice Lenka Pešátová a vizážistka Marie Mandelíková. Oblečení vybrala Ivetě paní Martina Hušková z Czech Labels & Friends.

Nový střih a barva vlasů

Paní Iveta měla dlouhé vlasy nestříhané v koncích. Navíc s více odstíny barev. Bylo potřeba vlasy zkrátit. Každý účes by měl být praktický, aby každá žena ráno nemusela trávit hodiny a hodiny v koupelně. Ale zároveň, aby celkový look vypadal skvěle a na míru zákaznici. Po domluvě se slečnou Ivetou jsem zvolila polodlouhlé vlasy s jemným sestříháním ve spodní partii a kolem obličeje, aby se nám protáhla hlavně obličejová část a účes se dobře upravoval a vypadal nadýchaně.

S odstínem vlasu jsem měla jasno hned od začátku. Letošním trendem jsou zlaté a měděné odstíny . Paní Iveta je pravou ukázkou toho, jak tyto barvy jsou slušivé a padli ji úplně na míru. Iveta měla různobarevný odstín vlasu takže v první řadě jsem tón vlasu sjednotila a lehce ve vrchní partii hlavy zesvětlila melírem. Aby celkový dojem vypadal přirozeně a hezky. Na závěr jsem vlasy vyfoukla přes kulatý kartáč a jemně jsme navlnila.

Střih a barvení

 

Líčení

První dojem:

Během krátkého úvodního rozhovoru s Ivetou jsem se dozvěděla, že je maminkou sotva roční holčičky a pracuje v uměleckém oboru. Napadlo mě, že by bylo dobré, kdyby se nám podařilo promítnout její vnitřní živost a kreativitu také do jejího vnějšího vzhledu. Zároveň by jí následná domácí úprava neměla zabírat příliš mnoho času a měla by být velmi jednoduchá. Jemné rysy a poměrně nízký kontrast přirozených barev modelky poskytují velký výběr možností úpravy. Oříškové oči a záliba v červených tónech vlasů podpořily prvotní rozhodnutí výběru teplých barev také pro make-up. Studené barvy tón v tónu by zde mohly působit poněkud fádně a neodrážely by vnitřní náboj osobnosti. Vždy je potřeba zvážit sladění výsledného vizuálního efektu s typem osobnosti, aby vše do sebe dokonale zapadalo jako jednotlivé dílky mozaiky. Jedině tak se podaří vytvořit důvěryhodný obraz, který bude umocňovat vnitřní charisma.

Typ a stav pleti:

Pleť modelky je suchá, velice jemná a působí skoro průhledným dojmem. Je udržovaná, čistá a pěkná, jen kolem očí jsou již patrné drobounké vrásky. Díky nepřetržité péči o dítě se hlásí o slovo i tmavé kruhy pod očima. Zkrátka drobné nedokonalosti, které je snadné potlačit pravidelnou péčí dobrou kosmetikou a líčením.

Pleťový krém:

Po důkladném očištění jsem nejprve nanesla regenerační omlazující Anti-Age sérum od Thalacu , které dodalo pleti svěžest. Pod oči jsem použila speciální přípravek Lift Otox od Thalacu, který zesvětluje kruhy, omezuje otoky a zároveň na 6-8 hodin vyhlazuje mimické vrásky kolem očí. Nakonec jsem rovnoměrně rozetřela lehkou vrstvu hydratačního omlazujícího krému Innovation Jeunesse od Thalacu, aby byl vytvořen dostatečný podklad pod make-up a pleť si udržela svěží vzhled.

Make-up:

Ivetu jsme líčila přírodní dekorativní kosmetikou Frais Monde. Pro jemnou, skoro průhlednou pleť v barvě slonové kosti jsem vybrala make-up s lehkou konzistencí a zároveň s liftingovým účinkem Make-up Frais Monde Thermal Mineralize Foundation SPF15. Díky němu byly vyretušovány drobné barevné nerovnosti a pleť působila pevnější, dojmem. Kruhy pod očima jsem překryla jemnou vrstvou světlého korektoru Frais Monde Bio Concealer.

Obočí:

Tvar obočí jsem nemusela nijak měnit. Modelka si obočí netrhá a jeho přirozený tvar je velice pěkný. Vzhledem k barvě vlasů jsem jemné a světlé obočí pouze zdůraznila rezavě hnědým očním stínem Make up Termale, který působí jemněji než korekce tužkou na obočí.

Make-up

 

Oči:

Zvolila jsem kombinaci přírodních hnědých a béžových odstínů Frais Monde Make Up Termale Compact Eye Shadow – na pohyblivé víčko světlejší, do záhybu oka a k vnějšímu koutku tmavší. Tmavě hnědý stín jsem nanesla také pod oči. Nakonec jsem k linii řas u vnějšího koutku oka nahoře i dole nanesla trošku olivově zeleného stínu. Pod obočí jsem naopak nanesla trochu smetanové barvy s perletí pro rozzáření oka. Obrys oka jsem orámovala hnědou konturovací tužkou na oči. Černá by v tomto případě působila rušivě. Na řasy jsem použila dvě vrstvy černé řasenky Black Intense Definition Effect, aby se oko více otevřelo a zdálo se větší.

Rty:

Kolem rtů jsem použila světlejší pudr, aby rtěnka dobře držela a nerozpíjely se kontury. Obrys rtů jsem obkreslila terakotovou konturovací tužkou. Horní ret jsem obkreslila zvenku, aby se zdál o maličko větší. Tužku jsem houbičkou trochu rozetřela i na rty a nakonec jsem nanesla na celé rty bronzově-oranžový lesk na rty s perletí Frais Monde Bio Lipgloss, který rovněž dodává plnější vzhled. Jako obměnu pro dramatičtější vzhled na večer by modelka mohla použít také jasně červenou rtěnku Make Up Termale Moisturizing s teplým podtónem, která rty krásně hydratuje.

Tváře:

Jemný dotek tvářenky Frais Monde Bio Baked Blush v hnědo-oranžové barvě rozzářil celkový vzhled a pomohl zvýraznit dokonale klenuté lícní kosti. Pro poměrně úzký a drobný obličej je ideální nanesení tvářenky jen mírně šikmo a ne příliš ke středu. Okraje se vždy musí rozetřít do ztracena, aby byl výsledek přirozený. Toto pravidlo je důležité zejména pro denní líčení.

Iveta před proměnou a po proměně

 

Modely z Czech Labels & Friends

Oblečení vybrala Ivetě paní Martina Hušková z Czech Labels & Friends. Boutique s českou a slovenskou módou. Nachází se v Železné ulici a nabízí téměř každý týden něco nového od českých a slovenských návrhářů.

V Czech Labels and Friends najdete několik lokálních značek – např. ODIVI, Marii Mukařovskou, Balas nebo Leedu. Nabízí dražší kusy, ale také mnoho dostupnějších doplňků.

Elegantní look na schůzku

V prvním looku kombinujeme top přírodní barvy Odivi se Sukní Miro Sabo v rezavé barvě. Vše jsem doplnila náhrdelníkem a náramkem Ropes. K celému looku se krásně hodí kabát Maroš Baran tmavé barvy.

Top Odivi se Sukní Miro Sabo, šperky Ropes, kabát Maroš Baran

 

Elegantní šaty

Ivetě jsem vybrala elegantní šaty od Lenky Chrobokové. Černá, bílá a žlutá vytvářejí krásné kontrasty. Elegantní střih a kvalitní materiál krásně podtrhnou ženskou siluetu.

Šaty Lenka Chroboková

Pokud byste se i vy chtěli proměnit a mít třeba jako dárek krásné fotografie, můžete využít služeb naších odborníků. Každý z nich má pro vás připravenou cenu 1 500 Kč. Lenka základní přeliv a střih, Ota focení + 3 profesionálně upravené fotografie. Marie líčení, poradenství k péči o pleť a doporučený postup líčení, které zvládnete i sama. Pokud budete chtít kompletní proměnu, můžete využít voucher v hodnotě 500 Kč, který od nás dostanete. Vouchery nelze sčítat a platí jen na celkovou proměnu, ne na dílčí služby. Stačí domluvit se s Marií na info@mmbeauty.cz, tel: 724 153 964.